VÁŠ SPECIALISTA

NA STÍNÍCÍ TECHNIKU

 

Předokenní rolety

 

Předokenní rolety jsou stále oblíbenějším typem stínící zateplovací techniky, které mají řadu výhod. Předností předokenních rolet jsou tepelně-izolační vlastnosti, zabraňují únikům tepla až o 40%, tudíž jsou vhodné jako úspora nákladů. Mají vynikající protihlukové vlastnosti, spolehlivě chrání okna a okenní rámy před nepříznivým počasím a zvyšují jejich životnost, zcela zabraňují rosení – tzv. pocení skel, zabraňují skleníkovému efektu – kombinace stínění a větrání zároveň, jsou vhodné jako pomocný prvek při bezpečnosti a ochraně Vašeho majetku. Předokenní rolety splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu, pevnost, a životnost.

 

Ovládání předokenních rolet manuální, šňůrou, popruhem, klikou nebo pomocí elektromotorů, které umožňují komfortní ovládání pomocí dálkovým ovladačem nebo spínačem umístěným na zdi. Každá z těchto variant má své výhody.

 

Klika se používá především u rolet větších rozměrů, které mají přirozeně větší hmotnost. Ovládání pomocí elektromotorů je vhodný a nejelegantnější způsob pro všechny typy a velikosti rolet.

 

Předokenní rolety je možné montovat v novostavbách, ale i pro dodatečnou montáž.

 

Předokenní žaluzie

 

Předokenní venkovní žaluzie jsou moderním typem venkovních žaluzií s vysokou účinností k použití pro dodatečnou montáž i pro umístění pod omítku v průběhu stavby. Představují atraktivní řešení stínění všech moderních domů, bytů, administrativních budov, výrobních objektů atd.

 

Ovlivňují mikroklima v interiéru – zadržují sluneční záření, v letním období chrání před přehříváním interiéru a vytvářejí příjemný stín, omezují používání klimatizace, což zároveň přispívá ke snížení provozních nákladů, v zimě brání tepelnému úniku. Díky možnému naklápění lamel lze dosáhnout vyvážené regulace světla i stínu vně objektu. S použitím tepelného čidla si žaluzie reguluje světlo i teplo sama.

 

Nepoužití sluneční clony přispívá k tomu, že do interiéru podle druhu skel prochází 30 – 80% slunečního záření / díky použití sluneční clony neprochází sklem 80-90% slunečního záření.

 

Žaluzie nabízíme v bohatém výběru barev konstrukcí a typů, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky a zdůrazní individuální charakter každé fasády.

 

Na výběr z hranatého a kulatého boxu. Manuální nebo motorické ovládání.

Copyright © 2013-2015 TomiRoll \ Vyrobil Paradisecomp.cz a Michal Charvát